Ceny i Rezerwacja

Aktualności

WIECZÓR Z DEGUSTACJĄ WIN

 

W weekend 16-18.03.2018 w Hotelu Malinowy Dwór będziemy mieli zaszczyt po raz kolejny gościć Pana Roberta Makłowicza – miłośnika podróży, historii i dobrej kuchni.
Okazją będzie sobotnia, uroczysta kolacja połączona z degustacją win, którą Pan Robert poprowadzi w naszej restauracji. Tym razem Mistrz nie będzie gotował, tym zajmą się nasi kucharze pod przewodnictwem Szefowej Kuchni Anety Pudło. Pan Robert uzupełni menu o specjalnie dobrane wina z własnej kolekcji i uświetni wieczór swoimi barwnymi i ciekawymi opowiadaniami nie tylko o kulinariach. Po reakcjach naszych Gości po ostatnim jesiennym spotkaniu, jesteśmy przekonani, że czeka nas weekend pod znakiem doskonałych smaków i interesujących historii. Zostało nam jeszcze kilka wolnych miejsc, zatem wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu.

Atrakcje na weekend:
- Nocne saunowanie
- Koncert zespołu Ama Trio
- Relaksujący koncert mis i gongów (zapisy w Centrum SPA)
- zajęcia ruchowe i aktywności wg harmonogramu


* Pobyt min.2 noclegi.
Dopłata 150 zł/osoba
Liczba miejsc ograniczona.

 

Zapraszamy!

 


Dzień Kobiet

NAJLEPSZY RESORT SPA

Na XI Gali Spaprestigeawards, która odbyła się 18.05 w Warszawie otrzymaliśmy po raz kolejny nagrodę w kategorii NAJLEPSZY RESORT SPA w Polsce 2017
To właśnie głosy naszych Gości i sympatyków zdecydowały o zwycięstwie, dlatego serdecznie dziękujemy za Państwa wsparcie i za to że są Państwo z nami!

Nasze hotele

Pozostałe marki