DIETY & KONSULTACJE DIETETYCZNE

Dieta zawsze pozostanie nieodłącznym elementem naszego zdrowia. Dedykowana jest każdemu na całe życie. Obecnie na rynku dostępny jest ogromny i zróżnicowany wachlarz propozycji menu, nie zawsze korzystnie wpływających na nasz organizm. Zdrowe odżywianie powinno iść w parze zarówno z medycyną i farmakologią jak i odpowiednimi nawykami, aktywnością fizyczną oraz bardzo ważną w ostatnich czasach - kondycją psychiczną.
Stres towarzyszący życiu codziennemu, praca w nadgodzinach, brak snu, siedzący tryb życia czy gotowe i przetworzone posiłki sprawiają, że nasze zdrowie i kondycja psycho-fizyczna ulegają nadmiernemu obciążeniu i osłabieniu.
Każdy z nas powinien traktować posiłek jako istotny i zarazem nieodzowny element życia. To w nim dostarczamy niezbędnych składników odżywczych, witamin, mikro- i makroelementów, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu.
W Hotelu kierujemy się holistycznym podejściem do życia.  Oferujemy więc naszym Gościom indywidualne diety skierowane głównie dla osób z problemami żywieniowymi, czy reagującymi po zjedzeniu klasycznego posiłku dolegliwościami żołądkowymi. Serwowane do stolika o wyznaczonych porach posiłki z uzupełniającymi koktajlami między zabiegami czy treningami, mają przynieść nie tylko powrót do zdrowia i utraconych sił witalnych, ale również oczyścić organizm ze szkodliwych składników.
Jeśli mają Państwo problemy związane ze zdrowiem i odżywianiem jak np. alergie pokarmowe, zespół jelita drażliwego lub problemy skórne to wdrożenie odpowiedniej dietoterapii  jest jednym z pierwszych kroków do „zdrowotnego sukcesu”. Oferowane przez nas diety bazują na świeżych owocach, warzywach, rybach, chudym mięsie, orzeźwiających i pełnych witamin koktajlach między posiłkami oraz różnego rodzaju kaszach i produktach pełnowartościowych. Wykluczamy zbędny cukier i tłuste produkty, które przyczyniają się do wzrostu niepożądanej masy ciała.

Należy pamiętać iż na nasze zdrowie składają się: zdrowe ciało, zdrowa dusza i zdrowy organizm. 

KOSZT DIETY przy posiłkach pakietowych: 35 zł / dzień
KONSULTACJE DIETETYCZNE 90 zł  -  45 min.

Polecam
Psychodietetyk Monika Poprawa

Będziesz naszym Gościem i masz pytania? Napisz do mnie:  dietetyk@malinowydwor.pl

Czas na zdrowie

od 325 zł /osoba/noc
OFERTA SPECJALNA

Malinowa Odnowa

5 dni, od 1 036 zł /osoba
HIT CENOWY

Jesień w górskim SPA

4 dni, od 799 zł /osoba
Wszystkie Pakiety
Hotel**** Medical Spa Malinowy Dwór Świeradów - Zdrój/Czerniawa - Zdrój, Długa 10 (75) 738 10 00 (75) 738 10 00
Jesteśmy firmą która wspiera potrzebujących - nasz partner to Fundacja „Jesteśmy Blisko”

Nasze hotele

Pozostałe marki

Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
menu menu
Bezpieczny hotel