Ceny i Rezerwacja

KONSULTACJE DIETETYCZNE

„JESTEŚMY TYM CO JEMY, A OBECNIE TYM CO NASZ ORGANIZM JEST W STANIE PRZYSWOIĆ, WCHŁONĄĆ DLA ZASPOKOJENIA POTRZEB FIZJOLOGICZNYCH”


Katarzyna Padula-Wielgus
Dietetyk Hotelu**** Malinowy Dwór w Świeradowie - Zdroju

Dieta to nie wydrukowana kartka na papierze co dwa tygodnie.
To nawyk prawidłowego żywienia, który powinien zostać z nami do końca życia i dawać pozytywne rezultaty.  Zmiany należy wprowadzać sukcesywnie, ucząc się z dnia na dzień filozofii i zasad zdrowego trybu życia. Efektem wdrażania zdrowego żywienia w codziennej diecie będzie nie tylko odzyskanie energii,  ale również witalności, bez żadnych negatywnych oznak ze strony organizmu.
      Superfoods czyli super żywność, ma nam dostarczyć brakujących witamin i mikroelementów, których brak zaburza prawidłową pracę organizmu. Serwujemy je za pomocą lekkostrawnych posiłków i zdrowych, pełnych przeciwutleniaczy koktajli owocowych i warzywnych. Z diety eliminujemy maksymalnie szkodliwy cukier, alergizujące produkty, gluten, laktozę czy mleko krowie. Pozostawiamy jedynie produkty zasadowe, kasze takie jak quinoa, amarantus, nasiona chia czy siemie lniane.
      Oferowana dieta skierowana jest głównie dla osób z problemami żywieniowymi, czy reagującymi po zjedzeniu klasycznego posiłku dolegliwościami żołądkowymi. A serwowane do stolika o wyznaczonych porach posiłki z uzupełniającymi koktajlami między treningami czy zabiegami, mają przynieść nie tylko powrót do zdrowia i utraconych sił witalnych, ale również oczyścić organizm ze szkodliwych składników.
      W proponowanym przez nas programie „zdrowej diety” 1200 kcal, oferujemy Państwu dodatkowo tzw. „efekt uboczny”, czyli zmniejszenie tkanki tłuszczowej przy równoczesnej poprawie metabolizmu i zmniejszeniu dolegliwości zdrowotnych.


KOSZT DIETY przy posiłkach pakietowych: 35 zł / dzień
KONSULTACJE DIETETYCZNE 90 zł  -  45 min.

Polecam
Katarzyna Padula-Wielgus

Nasze hotele

Pozostałe marki