Ceny i Rezerwacja

PRACA

Jeżeli jesteś osobą ambitną, komunikatywną i lubiącą pracę w zespole - złóż aplikację już dziś.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjny system wynagrodzeń
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- pracę w młodym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

1. PRACOWNIK DZIAŁU SPA / KOSMETOLOG

Oczekiwania wobec kandydatek:
- wykształcenie kierunkowe w stopniu min. licencjat
- umiejętność dobrej organizacji pracy
- znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
- miłej aparycji i komunikatywności

2. KUCHARZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• przygotowanie potraw bufetowych i A’la Karte zgodnie z procedurą i standardami,
• racjonalne gospodarowanie towarem,
• dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług,
• dbanie o czystość i higienę pracy.

OCZEKIWANIA:
• wykształcenie kierunkowe lub min. 1 – rok doświadczenia w zawodzie na stanowisku młodszy kucharz lub kucharz,
• kreatywność,
• pasja do gotowania,
• umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• stabilne warunki pracy,
• pracę w systemie 2 dni pracy / 2 dni wolnego,
• atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
• pracę w młodym zespole,
• możliwość rozwoju zawodowego.

Nasze hotele

Pozostałe marki